KONST / Litografier / Färglitografi 15967152
nr 1596 7152
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Orkester. Signerad, numrerad 230/275. Färglitografi, bildmått: 45x33 cm, yttermått inklusive ram: 70x55 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 5 februari 2024
kl 20:12:41
1.500 kr
1.600 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.400 kr
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
6
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow